Kaip užtikrinant įvaizdžio vientisumą padidinti verslo pelningumą?

Šiame vebinare jūs sužinosite, kodėl svarbu užtikrinti "online" ir "offline" įvaizdžio vientisumą ir kaip tai gali teigiamai įtakoti verslo pelningumą.

00

DIENOS

00

VAL

00

MIN

00

SEK

KADA

Spalio 23 dieną, 14:00-15:00

KIEK

Dalyvavimas nemokamas

KAIP

Tiesioginė transliacija internetu

Kodėl verslo bei asmeninio įvaizdžio formavimas turėtų būti kiekvieno vadovo ir vadovės prioritetų sąraše?

  • Apranga kuria pirmą įspūdį. Žmonės dažnai susidaro nuomonę apie kitus labai greitai, dažnai per pirmas kelias akimirkas susipažinus. Tai gali būti iš dalies susiję su instinktais ir anksčiau išmoktais elgesio modeliais. Sukurtas teigiamas pirmas įspūdis padeda užtikrinti, kad ši pirmoji nuomonė būtų teigiama ir palanki tolesniam bendravimui bei bendradarbiavimui.
  • Aprangos bazės turėjimas palengvina kasdienius sprendimus. Turint įvairių universalios aprangos elementų, kurie lengvai tinka ir derinami, žmonėms tampa paprastesni kasdieninio drabužių pasirinkimo procesai. Tai gali sutaupyti laiko, energijos ir pinigų. Mažiau dėmesio skiriant sprendimams dėl aprangos, daugiau energijos lieka verslo vystymo sprendimams.
  • "Online ir offline" įvaizdžio vientisumas padeda kurti teigiamą reputaciją. Šis vientisumas reiškia, kad jūsų elgesys, vertinimai ir išvaizda turi sutapti tiek virtualiame, tiek realiame pasaulyje. Tai didina kitų pasitikėjimą jumis, gerina jūsų reputaciją, užtikrina sklandesnį bendradarbiavimą, o taipogi patys nesijausite, jog apsimėtinėjate kažkuo, kuo nesate.
  • Lengviau parsiduoda tinkamai supakuoti produktai. Kokybė yra labai svarbu, tačiau žmonių suvokiama vertė labai priklauso ir nuo pakuotės. Ne veltui daug žmonių, nusipirkę "Apple" produktus, neišmetą pakuočių, nes jos atrodo ne mažiau vertingos, nei pats produktas. Versle vadovai, siekiantys didinti pelną ir pelningumą, turėtų skirti resursų ne tik kokybės užtikrinimui, bet ir savo bei verslo įvaizdžio formavimui.

VEBINARĄ VES:

Milda Glebutė

Stilistė

www.glebute.com

Linas Stalnionis

Verslo vystymo treneris