"Kur dėmesys, ten rezultatai"

Aš netikiu, kad verslininkais(-ėmis) gimstame, aš tikiu, kad jais tampame. O norint tapti brandesniais verslininkais, turime investuoti tam dėmesio ir kitų resursų.

 

Kodėl verta dirbti su verslo vystymo treneriu?

 

Aš jums padėsiu objektyviai pažvelgti į savo verslą iš šalies, nes nesu emociškai prisirišęs prie jūsų verslo, todėl viską vertinu kritiškai. Užduosiu "nepatogius" klausimus ir padėsiu jums atrasti atsakymus savyje. Daug dalykų jūsų versle jums jau yra savaime suprantami, todėl net nesusimąstote, kad galėtų būti kitaip.

Žinodamas, kokia situacija jūsų versle yra šiuo metu ir kokios jūs norite ateityje, pasiūlysiu konkrečius reikalingus sprendimus ir paaiškinsiu:

 • reikia padaryti;
 • KODĖL to reikia ir kokių rezultatų tikėtis;
 • KAIP tai padaryti ir suteiksiu reikalingus įrankius, šablonus, pavyzdžius.

Tam, kad tai virstų realiais rezultatais sutarsime atlikimo terminą ir išlaikysiu jus atskaitingus, kad kasdieniai darbai nesutrukdytų skirti laiko ir dėmesio verslo vystymui.

Suprantu, kad pokyčiai patys iš savęs sukelia tam tikrą trintį, todėl su klientais visada bendrauju supratingai, empatiškai ir konstruktyviai. Man svarbu, kad užduotys atitiktų jūsų situaciją ir galimybes, nes tik tada tai virs rezultatais.

Pelningumas

Padidėjęs verslo pelningumas ir pelnas.

Autonomiškumas

Sumažėjusi verslo priklausomybė nuo savininko kasdienio įsitraukimo.

Augimas

Spartesnis tiek pačio verslo, tiek verslo savininkų augimas.

"Darbų delegavimas, "gaisrų gesinimas", chaotiška įmonės plėtros strategija , ribotos vadovo galimybės nors laikinai atsitraukti nuo darbų, vieningos kainodaros nebuvimas - šie iššūkiai buvo kasdienybė. Kiekviena diena, kaip naujas mūšio laukas, atrodo darai kažką, tačiau supranti, kad stovi vietoje, minčių ir supratimo, kad reikia daug ką keisti buvo - tačiau dėl laiko stokos, kurį užtrunki spręsdamas įvairias situacijas arba atlikdamas užduotis, kurios valgo laiką, bet naudos neatneša - negali imtis radikalių veiksmų.

Verslo vystymo trenerio paslaugas nusprendžiau, nes pasitikėjau Linu ir jo kompetencija. Kad nesuklydau supratau, kai praėjo pirmos atostogos be streso :), o jei rimtai: 1. pakeista kainodara leidžia palaipsniui didinti pelningumą; 2. tinkamai aprašyti procesai leidžia per trumpą laiką sėkmingai integruoti į įmonės veiklą naujus komandos narius; 3. aiškiai sudėliotos ir iškomunikuotos darbuotojų funkcijos/atsakomybės nedubliavo darbų, kas padidino produktyvumą."

Edvina Bėčiuvienė
UAB "Expertus LT" savininkė

"Gavęs rekomendaciją pabendrauti su Linu, jau per pirmą pokalbį supratau, jog jis yra išties pasiryžęs pasiekti sėkmės istorijų kartu, ir per pirmuosius sesijų susitikimus padėjo įgyvendinti tokius sprendimus, kurie padėjo pakeisti požiūrį į verslą."

Roman Lipovič
MB "Rinkos vizija" savininkas

"Mano versle trūko bendros sistemos, buvo chaosas, strateginio planavimo trūkumas. Jaučiausi tikrai nekaip. Sudėtinga, kai trūksta kompetencijos ir atrodo, kad niekada neatsiras reikiamo laiko. Gavau BNI kolegės rekomendaciją pabendrauti su Linu, kurią iškart priėmiau, nes tikrai jautėsi didelis poreikis gauti profesionalių konsultacijų ir coaching'o.

Supratau, kad Lino konsultacijos veikia, kai įmonėje atsirado planai į ateitį, taip pat strateginiai ir taktiniai planai, kai su darbuotojais tapo lengviau susikalbėti, nes jie patys pasidarė ramesni. Gerai žinau, kad versle visada bus iššūkių, tačiau dabar judu pirmyn dideliais ir užtikrintais žingsniais, kas mane labai džiugina!"

Liucina Rimgailė
UAB "Saldi kūryba" savininkė

"Tiesa pasakius, buvau skeptiškas verslo konsultantams. Pirmas pokalbis su Linu truputi "užkabino'. Antros vaizdo pokalbio sesijos metu tapo akivaizdu, kad kalbiesi su labai patyrusiu, nuosekliai ir metodiškai gebančiu padėti suprasti kaip 'kilstelėti' tavo verslą. Jautiesi tarsi įgijęs verslo partnerį."

Edvardas Vitkauskas
UAB Prekybos namai "EKSA" savininkas

"Pagrindiniai iššūkiai versle buvo tai, kad daug laiko ir dėmesio teko skirti naujų darbuotojų įvedimui, apmokymui, atliktų darbų kontrolei. Buvau pervargęs, piktas, nepatenkintas, kad visi tie kasdieniai darbai reikalauja daug mano dėmesio ir kontrolės. Kūriau verslą, kad bučiau laisvas, o turėdamas jį, laisvės turėjau daug mažiau, nei anksčiau. Tuo metu jaučiau, kad reikia kažką keisti, bet neradau tinkamo sprendimo. Tada sužinojau apie Lino Stalnionio organizuojamas "Stabiliai Augantis Verslas" dirbtuves ir nusprendžiau išbandyti - didelių investicijų skirti nenorėjau, nes nežinojau kiek tai pasiteisins. 

Supratau, kad dirbtuvėse trenerio pasiūlyti sprendimai veikia, kai naujai priimtas į darbą darbuotojas turėjo atlikti užduotis, su kuriomis nebuvo supažindintas, o jam pateiktos tik aprašytos procedūros. Nesulaukiau nei vieno klausimo, darbai buvo atlikti puikiai. Viskas taip paprasta ir taip puikiai veikia. Reikia tik skirti laiko sistemos sukūrimui. Dabar jaučiuosi puikiai ir matau šviesą tunelio gale - tikrai galima turėti verslą, kuris dirbs tau, o ne tu jam."

Tomas Štura

UAB "TMD apskaita" savininkas

"Pradėjau jaustis kaip voverė rate. Supratu, kad per ilgai užsibuvau stadijoje "geriau daryti, negu tobulai". Pradėjo darytis per sunku valdyti visus kampus, pajaučiau, kad senka jėgos, darosi nebemiela tai ką darau, o ir rezultatai pradėjo nebetenkinti. Pajaučiau, kad labai buksuoju, eikvoju daug savo energijos, bet niekas nesikeičia. Jaučiau, kad trūksta kompetencijos į viską pažiūrėti iš šono ir padaryti teisingą veiksmų planą.

Liną Stalnionį parekomendavo sėkmingas, atsakingas ir patikimas pažįstamas Tomas Kaulinskas. Jau po pirmo susitikimo su Linu supratau, kad būtent tokio verslo trenerio man ir reikia.

Kadangi prieš pradedant bendradarbiauti pas mane buvo pilnas chaosas ir versle, ir galvoje, tai momentų, kur sprendėsi iššūkiai, yra daug: pasidarius strateginį planą atsirado aiškumas kur esam ir kur norim būti; savo ir komandos veiksmus žinodavau galvoje, su Lino pagalba tai perkeliant "ant popieriaus" darosi vis aiškiau kas, ką ir kada turim daryti, už ką esam atsakingi ir kokio rezultato kiekvienas norim; didelė dalis įvairių verslo ataskaitų tarp komandos narių buvo popieriniam variante, dabar yra online, kas palengvina, pagreitina ir supaprastina verslo valdymą.

Pirmiausiai tai aš pati nusiraminau ir sugrįžo mano pasitikėjimas ir noras toliau vėl viską daryti ir daryti su užsidegimu. Jaučiuosi tvirtai, nes jau kai kurie iššūkiai sprendžiasi arba yra išspręsti. Džiaugiuosi, kad Lino dėka užsidegiau troškimu keistis, gilintis ir daryti viską, kad eiti į priekį. Mokausi kaip organizuoti savo verslą, o tam reikalingi nauji procesai ir kompetencija. Kad viskas vyktų sklandžiai reikia naujų įgūdžių, naujo požiūrio, naujų žinių, naujų emocijų ir naujos išminties. Viso to semiuosi bendradarbiaudama su Linu."

Silva Mitkienė

prekybos verslo savininkė

"Man asmeniškai didžiausias iššūkis yra užduočių delegavimas. Jei visur kitu stringu dėl žinių trūkumo. Tai delegavimas stringa ir dėl asmeninių savybių. Aš jau kuris laikas aiškiai supratau, kad vienai sunku, kad labai norisi su kuo nors pasitarti, išgirsti kitą nuomonę ir galiausiai turėti žmogų, kam gali būti atskaitingas, kai nepavyksta pačiai savęs ištempti. Su Linu esame tame pačiame "Starfish" klube, tai pasikalbėjau su juo apie savo iššūkius ir nusprendžiau išbandyti jo vedamas dirbtuves "Stabiliai Augantis Verslas".

Kai susidėliojau roles, labai aiškiai pamačiau, kokioje sudėtingoje situacijoje esu ir kad privalau ją spręsti pirmiausiai, jei išvis noriu kur nors pajudėti. Kompetencijų ir savybių apsirašymas man padėjo labai aiškiai susidėlioti, kokio žmogaus man reikia į komandą.

Man patiko, nes viskas buvo labai aiškiai, struktūrizuotai pateikta, o treneris atsakė į kylančius klausimus. Visai neseniai klausiausi ir kito verslo kurso, tai galiu palyginti. Ten viskas gana abstraktu, daug gražių frazių, o konkretikos nulis. Lino dirbtuvėse ir instrumentai gauti, ir konkretūs, realūs pavyzdžiai. Imi ir naudoji." 

Edita Palskė

"EPIC audinių studija" savininkė

"Man didelis iššūkis buvo darbuotojų samdymas. Nežinojau, kaip spręsti problemą, nebuvau tikras, ką dariau blogai iki šiol ir kaip vėl nesuklysti, todėl jaučiau įtampą ir 95% veiklų savo versluose vykdžiau pats.

Linas pasirodė, kaip išmanantis savo sritį (verslo sisteminimas, ypač smulkaus), no bullshit guy. Apsispręsti dėl Lino paslaugų pirkimo taip pat padėjo neagresyvus pardavimo procesas.

Buvo ne vienas dalykas, kai supratau, kad Lino siūlomi sprendimai veikia, bet galėčiau išskirti vieną - kai pradėjo ateidinėti aplikacijos į paskelbtą darbo skelbimą. Jaučiau, kad įdėjus darbo, su Lino pagalba, galima sėkmingai spręsti mano verslo iššūkius.

Yra ir naujų iššūkių versle :) Bet įtampos jau mažiau, labiau pasitikiu savo jėgomis, judu į priekį ir mokausi greičiau, o labiausiai džiugina puikiai į komandą įsilieję nauji žmonės, todėl dabar daug daugiau laiko skiriu verslų vystymams, o ne vykdymams."

Justinas Pempė

verslininkas

"Mums pagrindiniai iššūkiai buvo atrasti laiko styguoti įmonės veiklą, dirbome tiesiog iš eigos. Nebuvo vidinės tvarkos ir aiškaus plano nuo ko pradėti ir kuo užbaigti. Nebuvo jokios informacinės sklaidos apie įmonės veiklą, dirbome tik rekomendacijų principų. Neturėjome požiūrio iš šalies ir pasikliovėme tik savo jėgomis, nors esame gana jauni versle.

Esamą situaciją laikėme norma, nors ir supratome, jog tai negerai, bet nelabai ką ir stengiamės padaryti, tikėjomės kad viskas savaime sustos į vietas.

Vieną dieną tiesiog apėmė mintis, jog reikia viską keisti radikaliai ir reikia profesionalų įžvalgų. Ta mintimi pasidalinus įmonėje "Autocom" gavau rekomendaciją apie verslo vystymo trenerį Liną Stalnionį, o rekomendacijomis iš patikimų klientų ar partnerių pasitikime. Nusprendėme tiesiog pabendrauti ir pažiūrėti, link ko tai atves.

Atlikę pirmas užduotis pajautėme, jog tas spyris daryti kažką dėl savęs tikrai veikia ir pakeitė mūsų suvokimą apie tai, jog tikrai reikia sau skirti laiko ir situacija jau stipriai keičiasi į gerą pusę. Jaučiamės puikiai, nes atsiranda papildomas įkvėpimas daryti daugiau, aiškiau ir skirti vis daugiau laiko ir jėgų vystant verslą."

Mindaugas

IT įmonės savininkas

"Versle esu daug metų, tačiau pokalbis su Linu buvo naudingas. Jis sugeba suderinti "profesionalo-profesionalui" kalbą, našumo schemas ir puikius simbolius ir alegorijas, įsimenančius daug geriau nei vien profesinė kalba. Jau per pirmąjį pokalbį telefonu būta "nušvitimo" arba "aha" momentų, kuriuos galiu įvertinti aukščiausiais balais, o konsultacija susitikus - tikrai vertinga."

Ieva Augustinienė

UAB "Mama ir auklė" savininkė

"Įmonės filialui Lenkijoje susidūrus su struktūros ir vadovavimo problema buvo kreiptasi į Liną Stalnionį. Verslo treneris Linas labai greitai suprato problemos šaltinius ir pasiūlė labai konkrečius veiksmus problemai spręsti.
Linai, dar karta ačiū! Esant poreikiui žinosime kur kreiptis."

Artur Jefimov

"Kastu International" savininkas

“Savo versle jaučiausi neužtikrintai dėl atliekamų veiksmų prasmės, neturėjau aiškaus matymo, kokio rezultato siekiu. Tą būseną įtakojo šie trys iššūkiai:

 • Supainioti ir neišgryninti verslo procesai.
 • Chaotiškas veiksmų atlikimas.
 • Ilgalaikės disciplinos trūkumas.

Į Liną kreipiausi, nes ambicijos skatina mane siekti aukštesnio lygio versle ir tikiu, kad Linas turi reikiamas žinias ir įrankius tam procesui pagreitinti. Tuo įsitikinau, kai uždavinius, su kuriais vargau keletą mėnesių, po Lino patarimų pavyko išspręsti per kelias savaites.

Suprantu, kad verslo vystymui reikės skirti nuoseklaus ir koncentruoto darbo, tačiau jau dabar matau, kad judu labai tikslingai norima kryptimi.”

Viačeslav Mikelionis

NT brokeris

“Mano pagrindinis iššūkis verslo vystyme buvo užsisukimas rutinoje. Lyg ir viskas vyksta gerai, bet yra vidinis noras veiklą organizuoti ir vykdyti našiau. Su Linu susipažinau seminare, kuriame abu buvome dalyviai. Kadangi jau buvau pažįstama su Linu, tai nusprendžiau išbandyti jo pagalbą vystant verslą.

Kad darbas kartu duoda rezultatų supratau, kai  vieną penktadienį nepaskambino beveik niekas, o įmonėje atsirado procesų, kurių nesuprantu - baisu, bet atsiskirti būtina. Nes moku po truputį beveik viską - pajamuoti sąskaitas, įdarbinti darbuotojus, užsakyti žvyro, kranu iškrauti medžiagas ir taip toliau, todėl verslo savarankiškumo ugdymui reikia sąmoningų pastangų. Dirbdama ta linkme tikrai jaučiuosi laisvesnė.”

Rasa Bielskytė

UAB “Doresta” projektų vadovė

“Versle nuolatos yra spręstinų iššūkių, todėl jau kurį laiką ieškojau verslo konsultanto, trenerio ir teko išbandyti ne vieną, bet dėl įvairių priežasčių nei vienas napateisino mano lūkesčių. Jaučiausi praradusi pinigus ir laiką. O versle vis dar reikėjo spręsti šiuos (ir kitus) iššūkius:

 • Nesusitvarkiau su krūva užduočių, nesupratau, kokios mano rolės.
 • Kalbant apie verslo vystymą, tai nežinojau, kur einu ir kodėl.
 • Nebuvo noro dirbti.
 • Supratau, kad stabdau savo verslo vystymo procesą.

Pradėjau atvirai dalintis tuo su pažįstamais ir gavau rekomendaciją pabendrauti su verslo vystymo treneriu Linu Stalnioniu.

Pradėjus bendradarbiauti su Linu pasidarė lengviau priimti sprendimus, pradėjau deleguoti darbus ir samdyti žmones, sudėliojau verslo vystymo strategija. Svarbiausia - vėl atsirado noras siekti rezultatų versle. Dabar jaučiuosi daug lengviau, visada labai laukiu sesijų su Linu. Labai norisi susitikti ir gauti palaikymą, paskatinimą siekti rezultatų, požiūrį į iššūkius iš šalies, padrąsinimą už pasiekimus.”

Ieva Dorelaitienė

“IDDO slow living” kūrybos vadovė

“Pagrindiniai iššūkiai buvo tinkamai sekti ir planuoti įmonės biudžetą, profesionalus darbuotojų įvedimas į verslą ir darbų delegavimas. Tikrai nesijaučiau komforto zonoje dėl esamos situacijos versle. Susipažinęs su Linu supratau, kad jis dirba labai profesionaliai ir efektyviai. Jau pirmos konsultacijos metu supratau, kad Linas reikalingas man ir mano verslui, jei noriu augti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Pradėjus dirbti su Linu jis ''papurtė'' mano įmonę nuo pamatų ir pasakė, ką turėsime padaryti. Įsidiegus darbuotojų taisykles ir nusimačius bendrus metinius tikslus, mes pradėjome siekti rezultatų daug efektyviau ir greičiau. Lino patarimai ir mokymai leido man pažiūrėti į savo verslą kitomis akimis.

Jau iki šio momento įdėjome nemažai darbo su visa komanda, kad viską įgyvendintume arba dirbtume ties įgyvendinimu ir matydami puikius rezultatus dėl to labai džiaugiamės.”

Aušvydas Šulcas

LTD “doMuk pizza” savininkas

"Pagrindiniai iššūkiai buvo verslo valdymas ir sprendimų priėmimas. Viskas augo, progresavo,  bet neaišku buvo “kas kaip kodėl”, ką daryti toliau, kaip viską suvaldyti. Kitaip sakant, nebuvo strategijos ir supratimo, ką darome ir kaip darome. Neužtikrintai - turbūt tai geriausias žodis apibūdinti vidinę mano būseną tuo metu.

Mane sudomino bendradarbiavimas su verslo vystymo treneriu, nes pažįstu Liną iš BNI verslo klubo, žinau kaip atsakingai ir protingai Linas žiūri į tam tikras situacijas. Todėl supratau, kad Lino nešališkų įžvalgų tikrai prireiks mūsų versle.

Įsitikinome teisingu sprendimu pradėti bendradarbiauti su Linu, kai:

 • Gavome užduotį susegmentuoti savo klientus. Supratome, kurie klientai mums yra svarbiausi, o kurie tiesiog suvalgo daug mūsų dėmesio ir laiko, o pelno ir pinigų neatneša. 
 • Pasidarėme rolių žemėlapį. Tai leido suprasti, kiek rolių versle užimu ir kokius darbus tiesiog privalau deleguoti.
 • Mūsų silpnybę ir tai, kas atima daug laiko, pavertėme mūsų stiprybe. Paruošėme paketus, kuriuos galime pardavinėti ir iš to gauti nemažą dalį pajamų.

Dabar yra supratimas, kur norime būti ir ką reikia padaryti norint ten atsidurti. Jaučiuosi, kad judu į priekį ir auginu verslą tinkama linkme."

Miroslav Abramovič

UAB “Ateities rinkodara” plėtros vadovas

"Esu menininkė, todėl man reikėjo daugiau informacijos, kaip plėtoti savo verslą. Deja, aš negalėjau pasirinkti. Buvo per daug informacijos, todėl man reikėjo pagalbos ieškant, kam turėčiau skirti daugiausiai dėmesio. Tada gavau rekomendaciją pasikalbėti su Linu Stalnioniu.

Jau po pirmo susitikimo su Linu supratau, kad kontroliuoti ir vystyti savo verslą įmanoma, o įrankių yra tiek daug. Dabar jaučiuosi kontroliuojanti savo verslą, vystanti jį kryptingai."

Jolanta Ratkevičienė

“Harmony Home AS“ savininkė

“Verslas augo gana sparčiai, tačiau buvo iššūkių su komunikacija valdyboje, sprendimų priėmimu ir jų priėmimo greičiu. Taipogi su rolių pasiskirstymu ir atsakomybių dubliavimu. Viskas lyg ir veikė versle, tiesiog ilgai užtrukdavo procesai ir sprendimų priėmimas tolimesniam verslo vystymui.

Verslo vystymo trenerį Liną pažinojome iš anksčiau. Žinojome, kad bendradarbiavimas su Linu pagreitins ir palengvins įmonės augimą ir jau nuo verslo įkūrimo pradžios planavome pradėti bendradarbiavimą. Kai susidėliojome pirminius bazinius įmonės veiklos procesus, tai nusprendėme pradėti dirbti kartu su Linu, kad pagreitintume verslo augimą.

Jau po pirmos sesijos su Linu tapo aišku, kad viskas vyks ženkliai greičiau ir kokybiškiau. Džiaugiamės savo sprendimu ir auginame bei vystome verslą su Lino pagalba.”

Ignas Gudaitis

MB “Asset partners” bendrasavininkas

“Pagrindiniai iššūkiai versle buvo nesusikalbėjimas tarp partnerių, aiškių tikslų neturėjimas. Taip pat nemokėjom pasiskirstyti atsakomybėmis, dažnu atveju keli žmonės būdavo atsakingi už vieną sritį, to pasekoje niekas nevykdavo. Sunkiai sekdavosi fiksuoti, ką apšnekėjom ir pamatuoti, ką nuo vieno valdybos susitikimo iki kito padarydavom. Dažnu atveju kartodavom tuos pačius klausimus, nes jų nepavykdavo išsispresti.

Jau seniai, jaučiau, kad reikia pagalbos iš išorės. Teko girdėti Lino mokymų, tad kai kolega pasiūlė Liną visi pritarėm, kad verta pabandyt ir tikrai nenusivylėm! Toks paprastas dalykas kaip atskaitomybė privertė galvą suktis greičiau ir priiminėti sprendimus čia ir dabar. Jaučiuosi saugiai ir tikslingai judantis tikslo link.”

Gediminas Kundrotas

MB “Asset partners” bendrasavininkas

“Buvo sunku vystyti verslą, daug laiko sudeginome ir labai lėtai judėjome į priekį. Pradžioje galvojome, kad mums reikia tik apsirašyti procesus, bet susitikę su Linu supratome, kad dar labai daug ko nežinome/nevaldome. Pavyzdžiui, neturėjome nei vienerių metų, nei trejų metų strateginių planų.

Labai sudomino jo žinios, kurios gautos iš kitų verslininkų ir verslų praktikos. Teorinių žinių šiais laikais gauti nėra sunku. Bet jau patikrintas, gerąja praktika paremtas žinias yra labai sunku rasti. Linui pasidalinus gerąja praktika iškart supratau, kad be jo link tikslų judėsime labai ilgai ir tai kainuos labai brangiai.

Po pirmos strateginės sesijos manau mums visiems atsivėrė akys ir pamatėme mūsų galimybes verslo vystymui, o savyje pajutome vidinę ramybę, kad viskas bus gerai. Šiuo metu bendradarbiaujame su Linu ir judame labai sparčiai pirmyn. Džiaugiuosi, kad turime galimybę susitikti kas savaitę. Pradėjau jausti tiek savo, tiek savo partnerių augančią brandą verslo vystyme."

Justas Rutkauskas

MB “Asset partners” bendrasavininkas

“Versle jaučiausi vienas ir vienišas, trūko disciplinos prieš patį save, trūko motyvacijos vystyti verslą ir siekti rezultatų. Iššūkius kėlė verslo procesai, veiksmų plano ir aiškumo trūkumas, kai kurių problemų sprendimo būdai. Gavau rekomendaciją susipažinti su Linu iš žmogaus, kurio darbo vaisius su Linu stebėjau savo akimis (beveik visi tikslai buvo įgyvendinti).

Supratau savo sprendimo bendradarbiauti su Linu teisingumą, kai man kalbant labai nerišliai ir abstrakčiai, Linas sugebėjo parašyti tai konkrečiais sakiniais, kurie puikiai apibūdindavo tai, ką noriu pasakyti. Taip pajaučiau, kad turiu reikalų su savo darbą išmanančiu ir į savo klientus įsiklausančiu specialistu. Dabar tikslingai vystau savo verslą ir jaučiuosi gerokai ramiau.”

Mindaugas Kaveckis

MB “Terra hospita” savininkas

“Pagrindinis iššūkis versle buvo aiškumo trūkumas, o tai labai įtakojo ir vidinę savijautą - jaučiausi neužtikrintai. Gavau rekomendaciją susipažinti su Linu Stalnioniu, o pabendravus labai sudomino siūlomi nuoseklūs, konkretūs ir aiškūs sprendimai verslo vystymui, bei jiems įdiegti reikalingi šablonai, įrankiai ir pavyzdžiai.

Supratau, kad Lino siūlomi verslo sprendimai veikia, kai versle įsivedžiau proaktyvų finansų valdymą, pasidarėme rolių žemėlapį ir gavome daugybę kitų naudingų įžvalgų bei patarimų. Dabar jaučiuosi gerokai tvirčiau ir suprantu, kad mokantis galima pasiekti norimus rezultatus.”

Marius Džiaugys

UAB "Šypsenos galerija" bendrasavininkas

“Vienas versle ne karys. Linas, tai papildoma pora akių su daugybe gerų įžvalgų, patarimų ir visu desantu įrankių/ginklų, kuriuos naudojant kartu su Lino patarimais gali pasiekti trokštamą rezultatą sparčiau, greičiau ir su mažiau energijos. Susikurti sistemą ar jos dalį kuri optimizuos procesus, taupys žmogiškuosius resursus ar padės deleguoti kitiems asmenims.”

Mantas Paliokas

UAB “Mapa Holding” savininkas

“Nors mano paties pastangų ir nebuvo įdėta tiek, kiek galbūt reikia, tačiau netgi tiek užteko, kad pavyktų susisteminti valdomą informaciją. Ji dabar pateikiama daug aiškiau net pirmą kartą su tuo susidūrusiam asmeniui. Lino pagalba atrastas darbo pagalbines priemones sėkmingai naudoju ligi šiol.”

Ignas Petronis

UAB “NT valdymo agentūra” savininkas

“Šiandien turėjau progą dalyvauti interaktyviose dirbtuvėse tema ,,Kaip sukurti naujų klientų pritraukimo sistemą”. Tai buvo naudingiausiai praleistos kelios valandos. Gavau labai daug aktualios informacijos, aiškiai supratau kokias klaidas dariau, puikiai pavyko išsigryninti kylančius klausimus.

Mokymai tikrai labai intensyvūs, labai daug žinių, tai labai patogu jog gavome visi dirbtuvių darbo knygą, ten žymėjausi viską, kad prireikus turėčiau po ranka. Rekomenduoju ir laukiu naujų mokymų.”

Indrė Trusovė

Verslininkė, dietistė, tinklaraštininkė

“Bendradarbiaudamas su verslo treneriu Linu gavau nemažai gerų idėjų, kurios padėjo įveikti tam tikras specifines problemas versle. Taip pat gaunu daug motyvacijos ir pagalbos atrandant save tam tikrose sferose.”

Gytis Stanikūnas

Poilsio namai “Nakcižibis” bendrasavininkas

“Bendradarbiaudami su Linu, per gana trumpą laiką, žengėme didelį žingsnį įmonėje veikiančių procesų susisteminime. Aptikome galimybes efektyviau panaudoti laiką, eliminavome darbus, kurie nesusiję su tiesiogine įmonės veikla, kolektyvas dar labiau mobilizavosi.

Drąsiai teigiame, kad bendradarbiavimas su verslo treneriu Linu mums yra naudingas, nes teikiamos paslaugos lanksčiai suderinamos su realiais mūsų įmonės poreikiais.”

Gintaras Kraujutis

UAB “Vilniau aidai” vadovas

“Kiekvienas pradedantis, esamas ar norintis juo tapti verslininkas privalo turėti mentorių, kuris padės susidėlioti, išgryninti tikslus, sisteminti ir automatizuoti esamus bei būsimus procesus. Aš pasirinkau verslo vystymo trenerį Liną Stalnionį ir bendradarbiaujant įsitikinau padaręs gerą pasirinkimą. Drąsiai rekomenduoju Liną smulkaus verslo savininkams!”

Arius Urbutis

UAB “Finėja” savininkas

“Linas parodo ne tik verslo spragas, bet ir padeda jas sutvarkyti. Dirbant kartu sėkmingai sisteminu verslo procesus, todėl labai džiaugiuosi sutaupytomis valandomis. Man labai patinka tai, kad Linas sesijų metu sprendimus ir žinias pateikia lengvai ir suprantamai. Tai labai palengvina sprendimų perteikimą komandai ir įgyvendinimą vystant verslą.”

Ramūnas Dambrauskas

MB “4 verslai” savininkas

“Turėjau online meet’ą su Linu. Noriu padėkoti už pastabas ir patarimus. Verslo vystymo treneris Linas yra savo srities profesionalas ir tikrai vertas dėmesio specialistas. Po sesijos atsiuntė apskaitos šabloną, pagal kurį dabar galime labai lengvai sekti visas išlaidas ir pardavimų pajamas. Dabar didžiausia mūsų įmonės vidinė bėda išspręsta! Ačiū, Linai!”

Aleksandras Nikitčenko

UAB “Inclean” savininkas

“AČIŪ verslo treneriui Linui Stalnioniui, kuris savo įžvalgomis ir patarimais prisidėjo prie “SOS vaikų kaimai Lietuvoje / SOS Children's Villages Lithuania” organizacijos. Nesitikėjome, kad vos vienas pokalbis gali taip stipriai įkvėpti ir padėti pažvelgti į kasdienius darbus kitomis akimis. Nekantriai laukiame kito mūsų pokalbio ir ruošiame namų darbus.”

Gineta Prudčenkaitė

“SOS vaikų kaimai Lietuvoje” savanorė

“Esu gana sėkmingas sportininkas, bet versle tik mėgėjas, tad jau kurį laiką ieškojau žmogaus, kuris, kaip treneris, galėtų mane prižiūrėti ir konsultuosi sunkesnėmis akimirkomis. Taigi, iš pažįstamos, išgirdau apie Liną, ji atsiliepė apie jį labai gerai, tad pamaniau, kad ir man būtų pravartu su juo pabendrauti.

Jau nuo pirmo pokalbio jaučiausi, kad esame seni pažįstami ir labai gerai vienas kitą suprantame. Gavau daugiau informacijos nei esu pajėgus iškart apdoroti ir pagaliau turiu labai aiškų veiksmų planą. Trumpai tariant, Linas viršijo viso mano lūkesčius. Negaiškite savo laiko eksperimentuodami patys, rašykit Linui ir eikite tiesiai link tikslo!”

Mantas Strolia

Sporto ir asmeninio efektyvumo treneris

“Dirbdamas su verslo treneriu Linu suvokiau, kaip yra svarbu darbų pasidalinimas, tikslus užduočių sudėliojimas ir aiškių kriterijų bei tikslų išsikėlimas. Pradėjau kitaip žiūrėti į visą verslo aplinką, daugiau planuoti ir analizuoti, o ne pats vykdyti visus užsakymus ir spręsti problemas.

Linas padėjo suvaldyti išlaidas bei pergrupuoti darbus ir jų paskirstymą. Taip pat kartu siekiame didesnio pelno ir pardavimų planavimo. Džiaugiuosi savo sprendimu bendradarbiauti su verslo treneriu Linu.”

Justas Bakasėnas

MB “Skaitmeninis krokodilas” savininkas

Mano misija

Suteikti smulkaus verslo savininkams reikalingas žinias, įrankius ir palaikymą, kad jie galėtų stabiliai auginti savo verslus ir realizuoti savo potencialą.

VERSLO VYSTYMO NAUJIENLAIŠKIS

Gauk mano verslo vystymo įžvalgas ir pasiūlymus elektroniniu paštu.

Verslo vystymas yra procesas, o ne įvykis. Padėsiu Tau susikurti norimą realybę versle savo laiškais vis primindamas, kad reikia skirti koncentruoto dėmesio verslo vystymui.

Mes niekada nesiųsime jums šlamšto ir neparduosime jūsų duomenų trečiosioms šalims.