EFEKTYVUS VERSLO VYSTYMAS

KRYPTINGAS VADOVAS

ĮSITRAUKUS KOMANDA

PELNINGAS VERSLAS

Padidinkite savo esamo verslo augimo tempą 

susikoncentruodami į tai, ką galite įtakoti - savo ir savo komandos narių produktyvumą bei kryptingumą.

Kada?

Mokymai truks dvi dienas:

 • Pirma diena - spalio 13, 9:30-16:30
 • Antra diena - spalio 27, 9:30-16:30

Kaip?

Mokymai vyks gyvai.

30% turinio sudarys teorinė dalis, 70% turinio - praktinės užduotys, patyrimai, diskusijos. Maksimalus dalyvių skaičius tik 15 žmonių.

Kur?

Naujoje moderniai įrengtoje mokymų ir konferencijų salėje.

Viešbutis CALVARYKalvarijų g. 59, Vilnius

 

KODĖL VERTA DALYVAUTI?

Dauguma verslo savininkų ir vadovų, kurie jau turi tam tikrą verslo patirtį, dažnai susiduria su iššūkiais, kurie gali sustabdyti jų verslo augimą.

 

Verslo augimo sulėtėjimo, stagnacijos ar net susitraukimo priežastys gali būti tiek išorinės, tiek vidinės. Kalbant apie vidines priežastis, štai keletas pavyzdžių:

 • Stipriai išauga veiklų kiekis ir įvairovė, todėl tampa sunku vienu metu ir "žongliruoti" esamomis veiklomis, ir toliau vystyti verslą.
 • Vadovas praranda aiškią ateities viziją, todėl pradeda blaškytis, o verslo rezultatai atspindi vadovo būseną.
 • Reikiamų sprendimų kiekis ir sudėtingumas išauga, todėl tampa sunku tinkamai planuoti resursų paskirstymą verslo augimui.
 • Išaugęs verslas reikalauja produktyvių ir įsitraukusių komandos narių, bet ne visi spėja (ar nori) adaptuotis.
 • Turimų žinių ir kompentencijų, kurios atvedė iki esamos situacijos versle, neužtenka tolimesniam sparčiam verslo augimui.

Gera žinia ta, jog su vidinėmis priežastimis galima dirbti ir pakreipti verslo augimo trajektoriją norima linkme. Jei esate vadovas ar vadovė, kuri dėl visko kaltina tik išorės veiksnius, rinką, konkurentus - šie mokymai ne jums.

Tačiau jei suvokiate, jog išorės veiksniai turi įtakos jūsų verslui, bet tikite, kad vidiniai pokyčiai versle gali padėti adaptuotis ir sėkmingai augti bet kokioje rinkoje - kviečiame atvykti į mokymus. Kartu su bendraminčiais ir lektoriais nukreipsite savo verslo augimą norima linkme ir tempu.

Mokymų programa

 

KRYPTINGAS VADOVAS

Mokymų metu daug dėmesio skirsime vadovo ir verslo krypties nustatymui bei išlaikymui. 

 • Neefektyvus vadovo elgesys. Kaip to išvengti?
 • 6 vidinės vertės klausimai verslo augimui.
 • Kryptingo darbo pagrindas: vertybės, vizija, misija.
 • Įmonės strateginiai ir taktiniai planavimo žingsniai.
 • Planavimas paremtas TTR ir optimaliais sprendimais.
 • Ritmai ir atskaitomybė nuoseklumo išlaikymui.

Verslui reikia kryptingo vadovo, kaip laivui reikia kryptingo kapitono. Jei laivo kapitonas nežinos, kur plaukti, tai laivas jūroje bus talžomas bangų tol, kol baigsis visi resursai įgūlos išgyvenimui ir(arba) laivas nuskęs.

Mokymų metu padirbėsime ties tuo, kad vadovas matytų aiškią verslo kryptį ir nuosekliai judėtų link norimos realybės versle.

 

ĮSITRAUKUSI KOMANDA

Verslo augimo tempas priklausys nuo vadovo motyvacijos ir prieinamų resursų. Verslo augimo tvarumas priklausys nuo motyvuotos ir įsitraukusios komandos.

 • Efektyvus komandinis darbas -  pranašumas rinkoje.
 • Motyvacija - savimotyvacija. Kaip motyvuoti ne tik pinigais.
 • Vadovavimo stiliai ir delegavimas atsižvelgiant į darbuotojų brandos lygį.
 • Lyderystė - kaip vadovavimo kompetencija.
 • Ateities lyderių bruožai. Kaip juos įgalinti?
 • Pokalbiai. Konstruktyvus grįžtamasis ryšys. Kaip skatinti veikti?

Nemotyvuotas kapitonas tikrai neįtikins laivo įgūlos "pasiraitoti rankoves". Bet net ir motyvuotas kapitonas turės daug iššūkių, jei įgulos nariai rodys aktyvią (maištautojai) arba pasyvią ("nulis pastangų") agresiją.

Mokymų metu padirbėsime ties tuo, kad tiek vadovas, tiek komanda noriai judėtų ta pačia kryptimi.

 

PELNINGAS VERSLAS

Spartus verslo augimas yra tiek galimybė, tiek grėsmė. Siekiant spartaus ir tvaraus verslo augimo, svarbu išlaikyti dėmesį ties verslo pelningumu bei priimti atitinkamus sprendimus.

 • Efektyvi komunikacija. Praktinis žaidimas.
 • "Kiauros padangos" įtaka verslo pelningumui.
 • Pelno didinimas per finansų ir rodiklių stebėseną bei valdymą.

Kaip save gerbiantis kapitonas neišplauks iš uosto su skylėtu laivu ir be navigavimo priemonių, taip ir save gerbiantis vadovas nevystys verslo "aklai" bei ignoruodamas visus esamus iššūkius versle.

Mokymų metu padirbėsime ties tuo, kaip vadovas galėtų naviguoti verslo augimą tuo pačiu metu didinant ir verslo pelningumą.

BONUSAS

SOCIALINIS KAPITALAS

Jei kiekvienas norintis turėti dviratį jį turėtų išrasti pats, tai pasaulyje dviračių kiekį skaičiuotume tik šimtais ar tūkstančiais. Džiugu tai, jog žmonės puikiai išvystė gebėjimą dalintis sukauptomis žiniomis ir patirtimi.

 • Mokymuose dalyvaus nuo 8 iki 15 verslių, aktyvių ir tobulėjančių žmonių, su kuriais bendrausite ir atliksite užduotis.
 • Pietausite kartu su bendraminčiais ir lektoriais, tad bus proga užduoti ir padiskutuoti jums aktualiais klausimais. Pietūs ir kavos pertraukėlės įskaičiuoti į mokymų kainą.
 • Užmegztus santykius galėsite vystyti toliau po mokymų tiek verslo, tiek asmeninėje plotmėje.

Išmintingas kapitonas supranta, kad laivo nuplaukimui iš taško A į tašką B reikia bendrauti ir dirbti su komanda. Bet taip pat išmintingas kapitonas nepraleidžia progos krante leisti laiką su kitais kapitonais, nes iš jungos nepasisems gerosios praktikos laivo vedimui, o jei dalinsis savąja su junga irgi nebus suprastas.

ŠIE MOKYMAI SKIRTI JUMS, JEI:

 • Vystote verslą bent 2 metus.
 • Esamas verslo augimo tempas ir (arba) pelningumas neatitinka lūkesčių.
 • Yra vidinės energijos augti, bet ji ištaškoma kasdieniuose "reikaliukuose".
 • Suprantate lyderystės prasmę ir esate pasiruošę verslo pokyčius pradėti kurti nuo savęs.
Lyderystės ir komandų koučingo specialistė

Evelina Dumašienė

 

Metateam - komandinio darbo ugdymo bendraįkūrėja,  Tarptautinės Koučingo Federacijos Lietuvoje Prezidentė (2022, ICF); Valdybos narė (2021 – 2022, ICF); mokymų partnerė, lektorė.

Vadovų ir komandų koučingą taiko daugiau nei 5 metus. Individualių sesijų metu padeda lyderiams stiprinti jų identitetą, o dirbdama komandų viduje - kuria atvirumu ir pagarba paremtą bendradarbiavimo kultūrą tam, kad komandos veiktų efektyviau, būtų labiau įsitraukusios.

Evelina turi ankstesnę 12-kos metų darbo patirtį: lyderystė finansų ir rizikos valdymo sektoriuje, tvaraus prekės ženklo kūrimas ir savo  verslo vystymas.

www.evelinadumasiene.lt

Verslo vystymo treneris

Linas Stalnionis

 

Linas nuo 2016 metų padeda smulkaus verslo savininkams didinti verslo pelningumą ir pelną, kurti verslo autonomiškumą, spręsti versle kylančius iššūkius. Nuosekliam verslo vystymui pasitelkiami praktikoje patikrinti įrankiai, metodai bei pažangioji kitų verslų patirtis. Linas yra sukūręs autorinę verslo vystymo metodiką, kurios pagalba verslo savininkai lengviau ir greičiau suvokia verslo vystymo esmę ir praktinį pritaikymą.

Linas akredituotas smulkaus verslo konsultantas (The Association of Accredited Small Business Consultants®, JAV), sertifikuotas "Work The System" verslo sisteminimo metodikos treneris (Work The System®, JAV).

www.linasstalnionis.com

"Sesijos su Evelina padėjo sutelkti dėmesį į save, kaip vadovą. Pradėjau praktikuoti dažnesnius pokalbius su komandos nariais. Tai padidino komandos efektyvumą. Darbų delegavimas tapo lengvesnis."

- Tomas Štura, UAB "TMD apskaita"

"Versle esu daug metų, tačiau pokalbis su Linu buvo naudingas. Jis sugeba suderinti "profesionalo-profesionalui" kalbą, našumo schemas ir puikius simbolius bei alegorijas, įsimenančius daug geriau, nei vien profesinis žargonas."

- Ieva Augustinienė, UAB "Mama ir auklė"

"Evelina greitai perprato iššūkius, vis užvesdavo ant kelio ir sekė progreso rezultatus. Versle ir komandoje kilusias problemas išsprendėme efektyviau. Rekomenduoju lyderiams, kurie turi vadovavimo patirtį ir brandą."

- Justas Rutkauskas, MB "Asset Partners"

"Pagrindinis iššūkis versle buvo aiškumo trūkumas, o tai labai įtakojo ir vidinę savijautą - jaučiausi neužtikrintai. Supratau, kad Lino siūlomi verslo sprendimai veikia, kai versle įsivedžiau proaktyvų finansų valdymą, pasidarėme rolių žemėlapį ir gavome daugybę kitų naudingų įžvalgų bei patarimų."

- Marius Džiaugys, UAB "Šypsenos galerija"
Užsitikrink vietą mokymuose jau šiandien!

 

Efektyvus Verslo Vystymas

Dalyvavimo investicija

290 EUR + PVM

Į kainą įskaičiuota:

 • Dalyvavimas spalio 13 dienos mokymuose (I dalis)
 • Dalyvavimas spalio 27 dienos mokymuose (II dalis)
 • Pietūs Calvary viešbučio restorane (13 ir 27 dieną)
 • Įrankiai, šablonai, pavyzdžiai bei dalomoji medžiaga

 

Dalyvių registracija į spalio mėnesio mokymus baigta. Jei norite pirmieji gauti informaciją apie šių mokymų datas 2024 metais - užpildykite žemiau esančią formą.

NORIU SUŽINOTI APIE BŪSIMAS MOKYMŲ DATAS
100% GARANTIJA

Jei po pirmos dienos mokymų būsite nepatenkinti gauta verte, grąžinsime jūsų investuotus pinigus ir antros dienos mokymuose jums dalyvauti nebereikės.